Serveriai – Serverių nuoma

Serveriai - Serverių nuoma, duomenų saugyklos

Serveriai ir Serverių nuoma

Serveriai ir serverių nuoma IBS duomenų centruose. Tinkamai parinktas ir įgyvendintas duomenų talpinimo, saugojimo bei valdymo sprendimas užtikrina sklandų kiekvienos organizacijos darbą. Vietoj investavimo į savo infrastruktūrą, sutaupykite veiklos kaštus pasirinkę fizinių dedikuotų serverių nuomą. Daugybė mūsų serverių gali būti pritaikyti individualiems jūsų poreikiams tenkinti, o mūsų specialistai padės Jums 24 val. per parą.

Dedikuotų serverių nuomos paslaugos

Dedikuotų serverių nuomos paslauga suteikia galimybę naudotis naujausios kartos serveriais išvengiant didelių pradinių investicijų. Paslaugą sudaro serverio nuoma, serverio talpinimas duomenų centre, aušinimas ir elektra, interneto ryšys, nuotolinis serverio valdymas.

Valdome nuosavus duomenų centrus, todėl galime kontroliuoti visą paslaugos teikimo procesą ir užtikrinti geriausią pasiekiamumą. Ilgametė patirtis leidžia maksimaliai išnaudoti šioje srityje sukauptas žinias aptarnaujant tarnybines stotis ir teikiant pagalbą savo klientams.

Ne rečiau kaip kartą per savaitę padarome atsarginę kiekvieno virtualaus serverio kopiją, esant poreikiui, atsarginio kopijavimo tvarkaraštį priderinsime pagal jūsų poreikius.

Duomenų centre yra užtikrinti du atskiri elektros įvadai, ne mažiau kaip dvi atskiros interneto linijos, papildomai įrengti dubliuoti nepertraukiamo maitinimo šaltiniai ir elektros generatoriai.

Duomenų centro fizinė apsauga dirba 24/7 režimu, yra kelių lygių praėjimo kontrolė, įskaitant biometrinius įrenginius, ir vaizdo sistema, stebinti patalpas ir kaupianti įrašus.

Mes išsklaidysime bet kokias abejones, papasakosime apie naujausias serverių nuomos tendencijas ir pateiksime jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Visuomet esame šalia, kad galėtume pasidalyti turimomis žiniomis.

Dedikuoti serveriai - Lietuvoje ir pasaulyje

Dedikuoti serveriai su Linux ir Windows operacinėmis sistemomis jūsų verslui, duomenims, interneto projektams, privačiam „debesiui“, verslo valdymo sprendimams. Siūlome vienus iš kokybiškiausių dedikuotų serverių Lietuvoje.

Virtualūs linux serveriai

Linux VPS yra Virtualus serveris, valdomas Linux aplinkoje. Galima pasirinkti skirtingas Linux versijas (Ubuntu, CentOS, Debian, CloudLinux ir t.t.) pagal serverio administratoriaus pageidavimus. Linux VPS hostingas pasižymi stabilumu ir itin plačiomis valdymo galimybėmis bei suderinamumu su beveik visomis atvirojo kodo ir komercinėmis programomis (applications).

Virtualūs windows serveriai

Windows virtualus privatus serveris yra serveris, valdomas Microsoft Server operacinės sistemos aplinkoje. Tai reiškia, kad serveryje naudojama tik tie sprendimai ir programinė įranga, kuri yra suderinama su Microsoft operacinės sistemos veikimu. VPS valdomas per valdymo skydą (control panel), kuris leidžia viską valdyti: įjungti, išjungti, perkrauti sistemą ir netgi, reikalui esant, perdiegti operacinę sistemą.

Hostingas

Hostingas – (angl. web hosting arba webhosting) virtualaus serverio paslauga skirta Jūsų internetinės svetainės patalpinimui internete. Svetainės talpinimas virtualiame serveryje leidžia visiems interneto vartotojams matyti Jūsų svetainę visame pasaulyje. Tai suteikia galimybę įkelti savo interneto svetainę, kad ji būtų prieinama visiems interneto vartotojams.

Domenai

Domenas (angl. domain name) – tai unikalus internetinis adresas. Norėdami turėti svetainę ar el. paštą su savo pavadinimu, turite iš pradžių užregistruoti atitinkamą domeną. Padėsime Jums tai padaryti ypač palankiomis sąlygomis.

Mūsų inžinieriai pasiekiami visą parą – kad ir kas atsitiktų