Reklama internete

Atėjo metas, kai verslo, kurio nebūtų internete, tikriausiai nebeliko. Vienaip ar kitaip skaitmenizuojasi ir dideli ir visai maži. Internetas tai tarsi vienas didelis turgus – tie kas nustato geresnes kainas ir pateikia gražesnį prekės, paslaugos apipavidalinimą – turi didesnius šansus pasiekti klientą ir parduoti savo prekę.

Nesvarbu ar jums priklauso grožio salonas, automobilių servisas ar elektroninė parduotuvė, 90 % klientų jūsų teikiamų paslaugų ieškos internete, o tik maža dalis užsuks einant pro šalį arba paklausę draugo patarimo.

Visos siūlomos paslaugos yra skirtos padidinti jūsų reklamos internete našumą, kurios taip pat naudingos ir jūsų verslui. Sužinoję apie jus ir aiškiai nustatydami pradinį tašką, rasite derinį, kuris veikia jums ir jūsų biudžetui. 

Atsižvelgdami į Jūsų įmonės specifiką, parengsime Jums individualų reklamos internete pasiūlymą.

 

Marketingo strategija

Mūsų teikiamos skaitmeninio marketingo strategijos visuomet pritaikomos skirtingiems klientų poreikiams priklausomai nuo tikslinės auditorijos ir užsibrėžtų tikslų. Parinkus tinkamą strategiją ir tinkamą reklamos formą internete visuomet gaunamas puikus rezultatas, didesnis vartotojų užimtumas, bei atitinkamai didesnė investicijų grąža.

Reklamos paslaugos

  • Google adwords optimizavimas (reklama paieškoje)
  • Reklama socialiniuose tinkluose
  • Aukcionu perkamos reklamos (RTB) optimizavimas
  • Partnerių (affiliate) sistemų valdymas
  • Didelio srauto kanalai
  • Adwords auditas

Savo klientams užtikriname profesionalų reklamos kampanijų valdymą, kurį atlieka mūsų projektų vadovai sertifikuoti „Google”.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.