Programinių produktų kūrimas

Norint paversti puikią idėją programinės įrangos produktu, jums reikia patikimo technologijų partnerio. Kuriame kiekvieno kliento poreikius atitinkančius kompleksinius programinius sprendimus. Projektavimo metu klientams siūlome sprendimų alternatyvas, teikiame pasiūlymus, kad būtų pasiekiamas efektyvesnis rezultatas.

Mes naudojame „Agile“ programinės įrangos kūrimo principus siekdami greito pateikimo klientui, nuolatinio tobulinimo ir greito bei lankstaus reagavimo į pokyčius. Dėl griežtos kontrolės, prioritetų išdėstymo ir bendradarbiavimo su klientu mes  greitai ir efektyviai vienu metu valdome daug programinės įrangos kūrimo užduočių ir projektų skirtingiems klientams visame pasaulyje.

 

Programinės įrangos kūrimo etapai

  • Verslo poreikių analizė, reikalavimų sisteminimas. Šio etapo metu išsiaiškinami ir dokumentuojami kliento poreikiai bei siekiai, aprašomos techninės būsimosios sistemos savybės. Sistemos reikalavimų analizės metu atrenkami pagrindiniai ir būtini elementai bei funkcijos kuriamai sistemai projektuoti ir realizuoti.
  • Sistemų projektavimas, realizavimas ir diegimas. Informacinių technologijų kūrimo rinkoje daug programinės įrangos projektų žlugo dėl praleistų arba netiksliai ir neišsamiai atliktų sistemos reikalavimų analizės ir projektavimo etapų. Tai itin svarbus etapas, kurio metu patvirtinama, kad visi kliento verslo poreikiai buvo surinkti ir išsamiai dokumentuoti, detalizuoti funkciniai ir nefunkciniai reikalavimai, aprašytos funkcijos, kurias sistema turės atlikti, ir kaip sukurta sistema atrodys.
  • Kokybės užtikrinimas. Kokybei užtikrinti naudojame šiuolaikinius automatinio testavimo įrankius ir technologijas. Taikome aukščiausius kokybės standartus kiekviename programinės įrangos kūrimo žingsnyje – nuo verslo poreikių analizės, sistemų reikalavimų ruošimo ir programavimo iki produkto išleidimo ir diegimo.

Pradedant kurti produktą, labai svarbu tinkamai pasirinkti technologijas, kurias naudosite kurdami produktą, nes vėliau bus labai sudėtinga ir pareikalaus daug resursų ir laiko pereiti prie kitų technologijų. Vienas iš geriausių būdų – išsirinkti labiausiai “gundančias” technologijas ir atlikti lygiagretaus prototipų kūrimo bandymą.

  • Naujų sistemų sukūrimas (verslo valdymo, CRM, automatizavimo.)
  • Jau esamų sistemų tobulinimas, perdarymas
  • Jau esamų sistemų klaidų taisymas, kodo optimizavimas
  • Projektavimas, testavimas, reikalavimų formavimas
  • Sistemų diegimas, apmokymas naudotis
  • Techninė priežiūra
Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.