Esame patyrusi, ambicinga kompanija, teikianti  IT sprendimus verslui.

  Sukaupę didelę patirtį IT srityje, mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti jums platų  paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą. Žinome, kaip svarbu yra turėti gerą žinių bagažą, dėl to darome tai, ką mokame geriausiai. Per 14 metų pažinome IT rinkos ypatumus, supratome verslo segmento poreikius, o tai mums  leido suformuoti tokias paslaugas, kurios dirba verslui.

Kad informacinių technologijų sistema įmonėje veiktų sklandžiai, būtina nuolatinė techninės įrangos priežiūra, programiniai papildymai, atnaujinimai. Tai dažni periodiniai darbai, kurių atlikimui išlaikyti IT specialisto darbo vietą yra brangu, neekonomiška. Mūsų siūlomos IT paslaugos yra plataus spektro, todėl pilnai patenkinsime, bet kokius jūsų įmonės IT poreikius.

Rūpinamės, kad kompiuteriai, serveriai, tinklų įranga ir periferiniai prietaisai veiktų pastoviai ir be priekaištų. Stebime prietaisų nusidėvėjimą ir laiku informuojame atsakingus asmenis, pateikdami savo pasiūlymus. Konsultuojame perkant techninę bei programinę įrangą ir pasirūpiname, kad mūsų klientai gautų geriausią kainos-kokybės santykį.

IT ūkio priežiūra (kompiuterių, tinklų, serverių priežiūra)

Informacinių technologinių sistemų valdymas ir aptarnavimas didina kiekvienos įmonės pridėtinę vertę, palengvina darbą įmonės darbuotojams. Modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina pastovų ir produktyvų darbą. IT ūkio priežiūrai yra būtini IT specialistai turintys atitinkamą kvalifikaciją ir patirtį. Nuolatinė priežiūra kainuoja mažiau, nei įdarbinti IT inžinierių ar mokėti už mūsų specialisto darbo valandas. Mūsų kvalifikuoti IT ūkio specialistai atlieka pilną įmonės auditą, padeda optimizuoti verslo plėtrą, užtikrindami informacinių technologijų darbo našumą. Tobulėjame kartu su pažangiausiomis informacinėmis technologijomis, todėl galime aptarnauti įvairius poreikius turinčias įmones.

Techninės įrangos aptarnavimas ir remontas

Turime daugiau, nei 14 metų patirties. Mūsų kvailifikuotas specialistas tiksliai diagnozuos ir greitai išspręs problemas. Pasiūlys protingiausią ir efektyviausią sprendimą.  Mes užtikrinamę ir palaikomę IT sistemų, periferinių įrenginių stabilumą ir maksimalų patikimumą bei sklandų veikimą. Atliekame visus kompiuterių ir kompiuterinės technikos remonto darbus. Nuo paprasčiausių tvarkyklių atnaujinimo iki sudėtingų mikroschemų litavimo. 

Serveriai ir duomenų saugyklos

Tinkamai parinktas ir įgyvendintas duomenų talpinimo, saugojimo bei valdymo sprendimas užtikrina sklandų kiekvienos organizacijos darbą.

Vietoj investavimo į savo infrastruktūrą, sutaupykite veiklos kaštus pasirinkę fizinių dedikuotų serverių nuomą. Daugybė mūsų serverių gali būti pritaikyti individualiems Jūsų poreikiams tenkinti, o mūsų specialistai padės Jums 24 val. per parą.

Dedikuotų serverių nuomos paslauga suteikia galimybę naudotis naujausios kartos serveriais išvengiant didelių pradinių investicijų. Paslaugą sudaro serverio nuoma, serverio talpinimas duomenų centre, aušinimas ir elektra, interneto ryšys, nuotolinis serverio valdymas.

Programinių produktų kūrimas

Norint paversti puikią idėją programinės įrangos produktu, jums reikia patikimo technologijų partnerio. Kuriame kiekvieno kliento poreikius atitinkančius kompleksinius programinius sprendimus. Projektavimo metu klientams siūlome sprendimų alternatyvas, teikiame pasiūlymus, kad būtų pasiekiamas efektyvesnis rezultatas.

Mes naudojame „Agile“ programinės įrangos kūrimo principus siekdami greito pateikimo klientui, nuolatinio tobulinimo ir greito bei lankstaus reagavimo į pokyčius. Dėl griežtos kontrolės, prioritetų išdėstymo ir bendradarbiavimo su klientu mes  greitai ir efektyviai vienu metu valdome daug programinės įrangos kūrimo užduočių ir projektų skirtingiems klientams visame pasaulyje.

Internetinių puslapių kūrimas

Profesionalių internetinių svetainių kūrimas, naudojant inovatyvius sprendimus, kurie leidžia pasiūlyti unikalias, patrauklias internetines svetaines. Remdamiesi patirtimi, mes pasirūpinsime visais būtinais efektyvios ir patrauklios internetinės svetainės komponentais kokybišku dizainu, prasmingu turiniu, SEO optimizavimu.

Turėdami ilgametę patirtį padedame Jums efektyviai iškomunikuoti Jūsų paslaugų privalumus, patariame tinklapio navigacijos, struktūros, išdėstymo klausimais. Kiekvienas tinklapis skirtingas, kiekviena įmonė unikali, todėl ypatingą dėmesį skiriame, kad tinklapis būtų kaip priemonė Jūsų verslo tikslams pasiekti.

Kibernetinis saugumas

Pastaruoju metu vis dažniau girdime pranešimus apie informacijos saugos įvykius, susijusius su informacinių sistemų užvaldymu, informacijos nutekinimu, suklastojimu, sunaikinimu ar jautrių duomenų perėmimu ir pan. Tokių įvykių skaičius kiekvienais metais sparčiai didėja.

Aukšta mūsų saugumo specialistų kompetencija ir sukaupta ilgametė patirtis įgyvendinant įvairaus sudėtingumo ir apimties projektus leidžia organizacijoms pasiūlyti moderniausius sprendimus, kurie apsaugo nuo naujausių grėsmių.

Reklama internete

Atėjo metas, kai verslo, kurio nebūtų internete, tikriausiai nebeliko. Vienaip ar kitaip skaitmenizuojasi ir dideli ir visai maži. Internetas tai tarsi vienas didelis turgus – tie kas nustato geresnes kainas ir pateikia gražesnį prekės, paslaugos apipavidalinimą – turi didesnius šansus pasiekti klientą ir parduoti savo prekę.

Nesvarbu ar jums priklauso grožio salonas, automobilių servisas ar elektroninė parduotuvė, 90 % klientų jūsų teikiamų paslaugų ieškos internete, o tik maža dalis užsuks einant pro šalį arba paklausę draugo patarimo.

Nuotolinė pagalba

Nemažai kompiuterių gedimų gali būti išsprendžiama nuotoliniu būdu. Tai yra patogus, greitas ir saugus būdas sutvarkyti jūsų kompiuterio problemas ar išspręsti Jums iškililusius IT nesklandumus. 

Kompiuterių gedimų šalinimas nuotoliniu būdu – tai kone pats saugiausias  kelias Jūsų problemoms spręsti. Jums nebereikės nerimauti, kad kažkas tvarkys Jūsų IT įrangą neprofesionaliai ar pasieks medžiagą, kurios nenorite  viešinti. Jūsų kompiuteris bus taisomas kvalifikuotai ir atsakingai, o svarbiausia – viską matysite savo akimis! Kiekvienas mūsų specialistų atliekamas veiksmas bus matomas Jūsų kompiuterio ekrane. Jūs galėsite bet kuriuo momentu nutraukti sesiją ir sustabdyti darbą.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.