Siūlome pasinaudoti mūsų specialistų žiniomis ir patirtimi taupant IT kaštus, pasirenkant teisingus sprendimus bei tampant konkurencingesniais sparčiai besikeičiančioje rinkoje.

Mūsų paslaugos

  • Dalies arba visų IT įrenginių ir programų priežiūrą
  • Sistemų diegimas, priežiūrą, valdymas bei monitoringas
  • IT įrangos/sprendimų optimizavimas ir diegimas
  • Fizinių ir virtualių darbo vietų priežiūra
  • Tarnybinių stočių („server") įranga ir jos priežiūra
  • Darbo sutrikimų šalinimas nuotoliniu būdu
  • Prarastų duomenų („back up") atstatymas

Esame patyrusi, ambicinga kompanija, teikianti  IT sprendimus verslui.

  Sukaupę didelę patirtį IT srityje, mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti jums platų  paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą. Žinome, kaip svarbu yra turėti gerą žinių bagažą, dėl to darome tai, ką mokame geriausiai. Per 14 metų pažinome IT rinkos ypatumus, supratome verslo segmento poreikius, o tai mums  leido suformuoti tokias paslaugas, kurios dirba verslui.

Kad informacinių technologijų sistema įmonėje veiktų sklandžiai, būtina nuolatinė techninės įrangos priežiūra, programiniai papildymai, atnaujinimai. Tai dažni periodiniai darbai, kurių atlikimui išlaikyti IT specialisto darbo vietą yra brangu, neekonomiška. Mūsų siūlomos IT paslaugos yra plataus spektro, todėl pilnai patenkinsime, bet kokius jūsų įmonės IT poreikius.

Rūpinamės, kad kompiuteriai, serveriai, tinklų įranga ir periferiniai prietaisai veiktų pastoviai ir be priekaištų. Stebime prietaisų nusidėvėjimą ir laiku informuojame atsakingus asmenis, pateikdami savo pasiūlymus. Konsultuojame perkant techninę bei programinę įrangą ir pasirūpiname, kad mūsų klientai gautų geriausią kainos-kokybės santykį.

 
 

Kodėl mes ?

Užtikriname klientui greitus, aiškius ir praktiškus sprendimus.
Darbus atlieka patyrę, kvalifikuoti specialistai
Branginame savo ir klientų laiką, todėl darbus atliekame sutartu laiku.
Reaguojame į kliento poreikius per trumpiausią laiką.
Mums svarbus kiekvienas klientas.
 

 Įmonės misija

Teikti klientams optimaliausias IT ūkio priežiūros paslaugas. Su klientais dalinamės turimomis žiniomis ir stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.
Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.
 

Bendradarbiaujame su įvairiomis Lietuvos ir užsienio informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonėmis, todėl galime pasiūlyti palankias kainas įrangos ir paslaugų įsigijimui.

Mūsų sukurtomis sistemomis naudojasi klientai, kurie vertina mūsų sprendimų funkcines galimybes, patikimumą, stabilų darbą ir pateikiamas naujoves. Savo pagrindiniu tikslu mes laikome savo partnerių ir klientų veiklos efektyvumo didinimą, kurio nuosekliai siekiame tobulindami techninius ir programinius sprendimus, diegdami naujausias IT technologijas bei stebėdami rinkos tendencijas.