programavimo darbaiJeigu Jūs išaugote iš standartinių verslo valdymo sistemų galimybių arba Jūsų veikla reikalauja individualaus ir išskirtinio požiūrio į verslo procesų valdymą, galime sukurti tik Jūsų poreikius atitinkančią sistemą, kuri bus bendra IT ūkio visumos dalis.

Nėra nieko lengviau kaip optimizuoti kasdieniai procesai Jūsų darbe. Juos optimizavus, užduoties atlikimo laikas pagreitėja iki kelių kartų, o sudėtingumas yra sumažinamas ir gaunami rezultatai matomi iškart.

Programinė įranga turi būti kuriama ne tik kaip techninis įgyvendinimas, bet ir kaip tiesioginis, vientisas verslo įrankis, kuris suteiks pridėtinę vertę įmonėms. Mūsų komandos narių verslo žinios leidžia pasiūlyti daugiau negu tik IT įmonė. Taip pat reikia nepamiršti, kad svarbus tikslingas ir apgalvotas programinės įrangos dizainas. Tai leidžia darbuotojams efektyviau atlikti veiksmus, sutaupyti laiko.

Esame programinės įrangos kūrimo ekspertai, siūlantys individualizuotus IT sprendimus, kurie teikia vertę bei investicijų grąžą.

Kurdami sprendimus klientams, naudojame naujausias technologijas. Turime sukaupę patirtį programuodami .Net C#, Delphi, C++, MS SQL, Silverlight, WPF, WCF.

Mūsų sukurti projektai veikia Windows, Linux, Android operacinėse sistemose.

 

Detaliau apie Programavimo darbus