Prieš penkis metus daugelis įmonių vadovų pasikasydami galvas klausdavo savęs: “kas yra gi yra tas kibernetinis saugumas ir kodėl jis svarbus?”

Šiomis dienomis kibernetinio saugumo svarba net nebėra kvestionuojama. Nuolatos didėjantis kibernetinių atakų kiekis daro vis didesnę žalą įmonėms, valdžios įstaigoms bei individams. Dar iki šiol prisimenama milžiniška Yahoo įmonės ataka 2016-aisiais metais, kurios metu buvo nutekinta daugiau nei vieno milijardo vartotojų duomenys su visa asmenine informacija.
Kibernetinių atakų skaičius kiekvienais metais vis didėja. Pagal PwC įmonės apklausas, Jungtinėse Amerikos Valstijose net 79% įmonių per 2016 metus pranešė aptikę bent po vieną bandymą įsilaužti į jų sistemą, o dar nemažai įmonių manoma net nepastebėjo šių atakų. Internetinio saugumo firma Gemalto nustatė, jog vien 2015-ais metais buvo nutekinta virš 700 milijonų duomenų įrašų. Nuo pat 2011 kibernetinių atakų skaičius stabiliai kilo ir šiai dienai tapo vienu didžiausių pavojų ne tik įmonėms, bet ir valdžios ar viešoms įstaigoms.

Nesvarbu, kokio dydžio yra Jūsų įmonė, tikriausiai pastebėjote, kad vis sudėtingiau yra apsaugoti savo verslą skaitmeninėje erdvėje, kurioje su technologijų pažanga ir pavojai tampa klastingesni.

Galime įvertinti Jūsų įmonės IT saugumo būklę ir numatyti pagrindinius pavojus, galinčius sutrikdyti Jūsų įmonės veiklą.

Patarti, kaip valdyti organizacines (dokumentacija, procedūros, organizacinė struktūra) ir technologines (programinės, techninės, fizinės saugos priemonės) informacijos saugumo priemones, vadinamas informacijos saugumo vadybos sistema (ISVS).

Detaliau apie Kibernetinį saugumą